українська російська англійська
Волинь отримала майже 8 млн. грн. на модернізацію міжнародних автомобільних пунктів пропуску
24.09.2012 | 17:22
Волинська ОДА

Міжнародний автомобільний пункт пропуску «Устилуг» осучаснять. Облаштують новим обладнанням і МАПП «Ягодин». Кошти на їх реконструкцію передбачені в рамках програми прикордонного співробітництва «ПольщаБілорусьУкраїна» на 2007-2013 рр. Про це голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук розповів сьогодні під час наради.

Він повідомив, що, за інформацією Державної митної служби України, кошторисна вартість бюджету 2 проектів становить – 7,7 млн. євро, з яких грантові гроші – 6,9 млн. євро, рештакошти українського бюджету.

Втілення цих проектів дозволить вдосконалити митний контроль, прискорити та спростити митні процедури, збільшити пропускну спроможність пунктів пропуску, підвищити ефективність попередження контрабанди та порушення митних правил.

Окрім цього, реалізація спільних проектів сприятиме укріпленню співробітництва між митними органами України та Польщі.

«Нині очікується підписання грантових контрактів та оголошення тендерних процедур на проведення робіт та послуг. Тому наші будівельні організації мають активізуватися і долучитися до реалізації цих проектів», - резюмував голова Волинської ОДА.

 

 

 

 

 

версія для друку