українська російська англійська
Незабаром на столичному масиві "Троєщина" курсуватиме швидкісний трамвай
25.09.2012 | 11:54
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Роботи щодо запуску в експлуатацію швидкісного трамваю на житловий масив «Троєщина» в Києві потрібно активізувати, при цьому звівши до мінімуму незручності для киян, пов’язані з будівництвом. Про це йшлося на нараді під головуванням Першого заступника керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України Юрія Аністратенка.

Присутні обговорили питання щодо завершення реконструкції забудови і строків введення  в експлуатацію швидкісної трамвайної лінії на житловому масиві «Троєщина» та організації дорожньо-транспортного руху під час будівництва об’єктів транспортної інфраструктури в м. Києві.

За результатами наради було дано низку рекомендацій Київській міськдержадміністрації, КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва», Управлінню Державтоінспекції Головного Управління МВС України в м. Києві. Зокрема, щодо прискорення будівництва та його завершення до 25 жовтня цього року, забезпечення швидкісної лінії необхідною кількістю трамвайних вагонів, обмеження автотранспортного руху під час будівництва, контролю за цим з боку працівників ДАІ та вчасного інформування киян про зміни в маршрутах пересування. Також розглянуто питання демонтажу старих трамвайних ліній, безперешкодної видимості дорожніх знаків та наведення порядку в розміщенні рекламних стендів, оптимізації інтервалів руху міської кільцевої електрички.

версія для друку