українська російська англійська
На розвиток інфраструктури Криму спрямовано 1,8 млрд. грн.
25.09.2012 | 13:07
Рада міністрів АР Крим

У цьому році на розвиток інфраструктури Криму спрямовано 1,8 млрд. грн. бюджетних коштів. Про це повідомила Міністр економічного розвитку і торгівлі АР Крим Світлана Верба.

Так, за рахунок виділених бюджетних коштів у цьому році передбачено будівництво та реконструкція водопровідних мереж. Також запланована реконструкція аварійних ділянок колекторів у Професорському куточку (Алушта) і будівництво колектора в селищі Нижньогірський.

За даними Світлани Верби, вже прокладені теплові мережі до житлових будинків і об'єктів соціальної сфери, реконструйовані 10 котелень, прокладено понад 60 кілометрів газопроводів у Бахчисарайському, Кіровському, Сакському, Сімферопольському районах, побудована газорозподільна станція в Бахчисарайському районі. Розпочато будівництво дитячого садка на 150 місць у селищі Заозерне (Євпаторія), завершується реконструкція 8 дитсадків у Кіровському, Красногвардійському, Сімферопольському, Совєтському і Чорноморському районах, в яких буде введено близько 950 додаткових дитячих місць.

За рахунок бюджетних коштів виконується капремонт 51-ї  школи та 26-ти дитсадків. На завершальному етапі знаходиться реконструкція 7-ми ФАПів, 2-х амбулаторій та 26-ти будинків культури та сільських клубів.

До середини жовтня планується виконати капремонт 66 тис. квадратних метрів покрівель житлових будинків, дитячих садів, шкіл, лікарень.

До кінця року планується придбати 30 автомобілів швидкої медичної допомоги і 16 пересувних діагностичних лабораторій. У даний час активно освоюються кошти на ремонт і реконструкцію доріг комунальної власності загальною площею понад 200 тис. квадратних метрів, а також під'їзних шляхів до 15-ти шкіл і 18-ти дитячих садків у Сімферополі.

Міністр економічного розвитку і торгівлі АРК зазначила, що у цілому в поточному році близько 40% всіх коштів спрямовано в сільські регіони, тоді як в 2011 році - 18%.

версія для друку