українська російська англійська
Д. Табачник наголосив на необхідності фінансування діяльності органів студентського самоврядування
25.09.2012 | 13:45
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник звернувся з листом до керівників вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації щодо необхідності, при формуванні бюджету ВНЗ на 2013 рік,  передбачити кошти для фінансування діяльності органів студентського самоврядування.

Зазначимо, що до МОНмолодьспорту надходять звернення органів студентського самоврядування та громадських організацій, зокрема Національного студентського союзу та Студентського захисту, щодо виконання Закону України «Про вищу освіту» в частині фінансування органів студентського самоврядування.

З огляду на це, Дмитро Табачник нагадав керівникам ВНЗ, що статтею 38 Закону України «Про вищу освіту» передбачено, що фінансовою основою студентського самоврядування є кошти, визначені Вченою радою вищого навчального закладу в розмірі не менш як 0,5% коштів спеціального фонду відповідного ВНЗ. Кошти органів студентського самоврядування спрямовуються на виконання їх завдань і повноважень. Не менш як 30 % коштів мають витрачатися на підтримку наукової діяльності осіб, які навчаються у вищому навчальному закладі.

 

 

версія для друку