українська російська англійська
Талановиті діти Київщини оздоровлюються на о.Крит
25.09.2012 | 14:26
Київська ОДА

У неділю з відпочинку на острові Крит повернулося ще 150 талановитих  дітей Київщини. З сувенірами та позитивними  враженнями діти прилетіли в аеропорт «Жуляни». Зустріти школярів з літака приїхали батьки, друзі та голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк.

«Сьогодні додому повернулися наші талановиті зірочки, які мали змогу відпочити у цьому році на острові Крит. Взагалі на Київщині понад 130 тисяч дітей відпочили у літніх таборах, - зазначив Анатолій Присяжнюк. - Талановиті діти, які проживають на Київщині заслуговують на гарний та приємний відпочинок». Він додав, що це не разова акція – оздоровлення дітей за кордоном, зокрема на острові Крит, планується і у майбутньому.

Понад 500 дітлахів мали змогу відпочити на грецькому курорті, серед дітей - переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу Малої академії наук України, учасники і призери предметних олімпіад, переможці і лауреати різноманітних міжнародних і всеукраїнських інтелектуальних конкурсів, творчих випробовувань та турнірів.

Нагадаємо, у рамках 50-ти проектів, під час Економічного форуму голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк та губернатор Периферії Крит Грецької республіки Ставрос Арнаутатіс домовилися про оздоровлення  дітей з Київщини на острові Крит.

Цього року на Київщині  було оздоровлено понад 135 тисяч дітей регіону. Вони відпочивали як у літніх таборах на території Київщини, так і в інших мальовничих куточках нашої держави.

 

 

 

версія для друку