українська російська англійська
Уряд Японії передав райлікарні на Хмельниччині медобладнання на суму понад 100 тис. дол.
25.09.2012 | 15:03
Хмельницька ОДА

Уряд Японії передав Старокостянтинівській центральній районній лікарні Хмельницької області медичне обладнання на суму понад 100 тисяч доларів.

Урочиста церемонія передачі устаткування відбулася за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Саката Тоічі, голови Хмельницької облдержадміністрації Василя Ядухи, керівництва району та міста.

Для потреб Старокостянтинівської ЦРЛ за кошти гранту були придбані: відеоколонскоп, відеогастроскоп та бронхофіброскоп, ендоскопічний відеоцентр та відеомонітор, ендоскопічна стійка, ендоскопічний відсмоктувач, ендоскопічне джерело світла та інструментальний набір для біопсії. Це обладнання вже встановлене і ним користується медичний персонал лікарні для проведення діагностики та лікування пацієнтів.

Проект реалізовано у рамках Програми безвідплатної допомоги Проектам людської безпеки «Кусаноне», що спрямована на їх підтримку, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбутковими установами.

Голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха зазначив, що лише за 2 роки на території Хмельницької області на медичне обладнання, санітарні автомобілі витрачено 5 млн. доларів, введено ряд новобудов медичного призначення, приділено максимум уваги спеціалізованим закладам.

 

версія для друку