українська російська англійська
Володар кубка XVІІІ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних - команда з Дніпропетровщини
25.09.2012 | 15:32
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

23 вересня у дитячому оздоровчому таборі «Тимурівець» м. Євпаторія відбулась урочиста церемонія закриття Фестивалю «Дружин юних пожежних» та нагородження переможців змагань.

На святковій церемонії з привітальним словом до учасників звернувся директор департаменту пожежної безпеки Державної інспекції техногенної безпеки України Михайло Байтала. «За такий короткий період ви встигли познайомитись і подружитись, показати себе у різноманітних конкурсних та позаконкурсних програмах. І ми раділи разом з вами. Сьогодні тут зібралися кращі з кращих помічники рятувальників. І, повірте, ми надзвичайно пишаємося вами. Незалежно від того, яким титулом буде відзначений кожен з вас, знайте, що ви найкращі! А рятувальники МНС, чиїми добрими друзями і помічниками ви вже є, будуть чекати вас як добру зміну собі через декілька років. Бажаю вам нових успіхів та досягнень!», - наголосив Михайло Байтала.

З перемогою дітей привітали також заступник начальника ГТУ МНС в АР Крим полковник служби цивільного захисту Андрій Ткаченко, представники МНС України, добровільних пожежних спільнот з областей України, Міністерства науки та освіти, молоді та спорту в АР Крим.

У свою чергу учасники змагань щиро дякували організаторам за корисний та яскравий відпочинок. Кульмінацією закриття стало урочисте нагородження переможців й учасників змагання.

Цього року золотими призерами загальнокомандного заліку стали юні рятувальники з АР Крим (школа-гімназія №2 м. Сімферополь, команда «Красні д`яволята») за перше місце у номінації «Рятування потопаючого», за 3 місце у загальнокомандному заліку «Безпечна прогулянка». Варто відзначити, що у складі кримської командинаймолодші учасники, діти віком 10-12 років. Друге місце виборола команда з Харківської області, а третє почесне місце дісталось команді донеччан. Переможці змагань були нагороджені грамотами, пам’ятними кубками, цінними подарунками, а також заохочувальними призами від організаторів заходу.

Гран-прі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних виборола команда з Дніпропетровської області, яка завоювала 1 місце у загальному заліку «Безпечна прогулянка», 1 місце - в конкурсах «Рятувальна мотузка» та «Гриби», 2 місце - в конкурсах «Візитка» та «Домашнє завдання», а також 3 місце - в конкурсах «Переправа» та «Соціальний плакат».

Урочисті заходи з нагоди святкування закриття фестивалю завершились феєрверком та прощальним концертом.

версія для друку