українська російська англійська
Голова Держлікслужби взяв участь у відкритті Міжнародного форуму фармацевтичної індустрії
25.09.2012 | 15:30
Прес-служба Державної служби України з лікарських засобів

Голова Державної служби України з лікарських засобів Олексій Соловйов взяв участь у церемонії відкриття III Міжнародного медичного форуму, який пройшов під гаслом: «Інновації в медицині - здоров'я нації.

Олексій Соловйов від імені Державної служби України з лікарських засобів привітав учасників форуму. «Забезпечення громадян якісними та безпечними ліками – один із головних напрямів діяльності медичної галузі, адже саме від них здебільшого залежить результат лікування. Саме тому облаштування вітчизняних фармацевтичних виробництв сучасним та якісним обладнанням є фундаментальним для вирішення питання забезпечення високої якості лікарських засобів», – зазначив Голова Держлікслужби України. Він акцентував увагу на тому, що високотехнологічне обладнання для виробництва лікарських засобів набуває особливої ваги в сучасних умовах, коли належна виробнича практика стала обов’язковою вимогою для виробництва лікарських засобів в Україні.

Він висловив подяку організаторам форуму і побажав учасникам успішної та взаємовигідної роботи. «Я сподіваюся, що Міжнародний форум фармацевтичної індустрії PHARMComlEX стане новим майданчиком для плідної співпраці між розробниками та виробниками  виробничого, лабораторного та діагностичного обладнання», – підкреслив О.Соловйов.

Довідково Міжнародний медичний форум - комплексний захід інноваційної спрямованості, який об'єднує потужну науково-практичну програму, виставки та спеціалізовані експозиції. У заході беруть участь 350 компаній з 16 країн світу. Вся цьогорічна науково-практична програма заходу базується на Міжнародному медичному конгресі «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я України». У програмі конгресу – понад 45 науково-практичних заходів для лікарів різної спеціалізації. Крім цього, під час форуму відбудуться спеціальні школи та майстер-класи в рамках спеціального проекту MEDZoom. Зокрема, вперше буде проведено Українську лабораторну школу, Школу УЗД, Школу псоріазу, майстер-класи з екстреної медичної допомоги та спеціальну Школу з фізіотерапії та реабілітації. 

У рамках Форуму також відбудуться:

MEDComplEX - Міжнародна виставка охорони здоров’я;

PHARMEX - Міжнародна спеціалізована виставка фармацевтичної продукції;

PARAPHARMEX - Міжнародна спеціалізована виставка товарів для здоров'я.

Організатори Форуму –  Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України, Національна академія наук України,  Всеукраїнська Асоціація Головних Лікарів України, компанія LMT разом із медичними асоціаціями та  громадськими об’єднаннями, вищими навчальними медичними закладами України.

 

версія для друку