українська російська англійська
На Дніпропетровщині наприкінці жовтня 24 родини військовослужбовців отримають нове житло
25.09.2012 | 16:25
Дніпропетровська ОДА

Наприкінці жовтня цього року 24 родини військовослужбовців отримають житло у новому будинку в Новомосковську. Наразі роботи з будівництва вже виконані на 85%. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації  Олександр Вілкул під час виїзної наради щодо забезпечення житлом військовослужбовців в рамках соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, яка пройшла у Новомосковську на території військового містечка 194 понтонно-мостового загону. У нараді взяли участь Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков та Міністр оборони України Дмитро Саламатін.

«У рамках соціальних ініціатив нашого Президента Віктора Федоровича Януковича та Комплексної стратегії розвитку Дніпропетровщини в містах і районах області реалізується низка програм із будівництва соціального та доступного житла. Починаючи з 2010 року, вже видано 520 квартир працівникам бюджетної сфери. Наприкінці жовтня цього року ще 24 родини військовослужбовців отримають нове житло. До кінця року квартири отримає 51 родина медиків, а у новому будинку на 56 квартир, який будується за програмою Президента України «Доступне житло», ще 6 квартир отримають 5 спортсменів та їх тренер, які привезли з Олімпійських ігор у Лондоні золоті та срібну медалі», - сказав Олександр Вілкул.

Будинок, який будується для військовослужбовців 194 понтонно-мостового загону у Новомосковську, розрахований на 24 квартири: 8 – однокімнатних, 8 – двокімнатних та 8 – трикімнатних. Площа квартири складає 40 кв. м, 60 кв. м та 73 кв. м відповідно.

Також голова облдержадміністрації відзначив, що за програмою «Доступне житло» на Дніпропетровщині будується більше тисячі квартир в 11 житлових будинках, які можна придбати за доступними цінами в кредит під 3%. Максимальна ставка – 16%, з яких 13 % компенсує держава.

версія для друку