українська російська англійська
Офіційна заява Держземагентства щодо нібито підтримки однієї з політичних сил на виборах
25.09.2012 | 17:12
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

На сайті регіонального інформаційно-аналітичного видання «Провінція» 25 вересня 2012 року оприлюднена інформація стосовно того, що начебто Партія регіонів доручила Держземагентству України сприяти у проведенні передвиборчої агітації однієї з політичних сил. Крім того, видання розмістило копію доручення, яке нібито Держземагентство надіслало в усі області України.

Держземагентство України провело службове розслідування щодо фактів, викладених в інформаційному повідомленні і повідомляє наступне.

Документ, оприлюднений на сайті «Провінція» – сфальсифікований. Насправді під цими вихідними даними, підписом та печаткою зареєстровано наказ Голови Державного агентства земельних ресурсів України «Про звільнення Комликова Г.М. з посади заступника начальника Головного управління Держкомзему у Черкаській області». В оригінальному документі текст наказу замінено та грубо сфальсифіковано.

Держземагентство звертається до інформаційно-аналітичного видання «Провінція» та інших видань, які поширили сфальсифікований документ, не долучатися до брудних технологій, що набувають особливого поширення під час передвиборчої кампанії.

Підробка документів є грубим порушенням чинного законодавства. Результати службового розслідування Держземагентство передасть до правоохоронних органів для подальшого розслідування.

версія для друку