українська російська англійська
У Будинку Уряду відкрито фотовиставку, присвячену життєвому шляху Василя Дурдинця
25.09.2012 | 19:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Напередодні 75-річчя колишнього в.о. Прем’єр-міністра України, а нині радника МВС України генерала внутрішньої служби Василя Васильовича Дурдинця у Кабінеті Міністрів України відкрилася фотовиставка, присвячена життєвому і професійному шляху цього видатного державного, політичного і громадського діяча.

Експозиція стала продовженням низки фотовиставок, що представляють сучасникам життєвий шлях видатних особистостей, які відіграли визначну роль в становленні молодої української держави. На урочистому відкритті заступник керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України Юрій Авксентьєв наголосив, що герой цієї виставки багато років займав високі відповідальні пости – у Міністерстві внутрішніх справ, Верховній Раді, Кабінеті Міністрів України – і зробив чималий внесок у формування української державності.

«Шлях, пройдений Василем Васильовичем Дурдинцем, – як влучно відзначив заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Лекарь, – це дороговказ для нащадків. Він був і лишається прикладом для нинішніх та майбутніх працівників міліцейського відомства, службі в якому присвятив багато років життя, долею якого продовжує опікуватися і тепер на посаді радника МВС України».

Багато теплих і вдячних слів прозвучало від колег і соратників Василя Дурдинця. І всі вони характеризували його як людину високої честі і гідності, неймовірної працездатності і відданості своїй справі.

Переглянувши фотолітопис життя цієї легендарної особистості, кожен із присутніх міг переконатися, наскільки плідною і напруженою була його праця. Камера зафіксувала Василя Дурдинця у Президії Верховної Ради, його міжнародну дипломатичну діяльність, роботу з ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та інших надзвичайних ситуацій… І на кожному знімку – у формі чи в цивільному одязі – ми бачимо Громадянина з великої літери, за плечима якого цілий літопис нелегких буднів самовідданої праці, тісно пов’язаної з життям країни.

версія для друку