українська російська англійська
Микола Азаров: Нам під силу збільшити у 10 разів продукти інтелектуальної власності
26.09.2012 | 11:24
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству охорони здоров’я проаналізувати, скільки і якої медичної техніки потрібно медичним установам, щоб у 2013 році здійснити великомасштабне державне замовлення. Відповідне доручення Глава Уряду дав під час засідання  Кабінету Міністрів України 26 вересня 2012 року.

«По-перше, доручаю Міністерству охорони здоров’я проаналізувати, скільки і якої медичної техніки потрібно сьогодні нашим медичним установам. Адже ми плануємо у 2013 році здійснити великомасштабне державне замовлення на  вітчизняну медичну техніку. По-друге, звертаюся до керівників підприємств-виробників: необхідно зробити все можливе, щоб вітчизняні вироби мали максимум вітчизняних складових - від авторства на винахід до мікросхем», - сказав Микола Азаров.

При цьому він наголосив, що Україні під силу збільшити у 10 разів продукти інтелектуальної власності та розробку нових технологій. «Українська наука може допомогти і економіці, росту ВВП держави. Тим більше що авторитет вітчизняної науки визнаний у світі. Це і космос, і авіабудування, і інформаційні технології, і матеріалознавство, і ще багато інших напрямків», - підкреслив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку