українська російська англійська
Микола Азаров: Чим більше ми будемо виробляти самі - тим стабільнішою буде наша держава
26.09.2012 | 11:25
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд продовжує політику розширення внутрішнього попиту, стимулювання імпортозаміщення, сприяння просуванню вітчизняних товарів на зовнішніх ринках. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України.

«В умовах несприятливої зовнішньої кон’юнктури роль внутрішніх чинників розвитку економіки значно зростає. Україна має надзвичайно великий не реалізований поки що потенціал. І в цьому я пересвідчуюсь щодня», - сказав Микола Азаров.

Глава Уряду відзначив високий рівень розробки Крюківського вагоноремонтного заводу – міжрегіонального швидкісного двосистемного електропоїзду, який відповідає кращим зарубіжним зразкам поїздів і вагонів такого класу.

За його словами, Уряд приділяє велику увагу цій темі, тому що, по-перше, потрібно модернізувати залізничний парк, насамперед, з метою підвищення якості та безпеки перевезень.

По-друге, відзначив Микола Азаров, машинобудування – стратегічна галузь. «Якщо вітчизняні виробники дають необхідний продукт – то Уряд буде їх підтримувати. Це робочі місця для наших людей. Це наповнення бюджетів територіальних громад. Це технологічний розвиток держави», - пояснив він.

І, по-третє, наголосив Прем’єр-міністр, все, що можна виробляти в Україні, – має вироблятися у нас. «Ми повинні зменшувати дефіцит торговельного балансу, який у нас від’ємний, у тому числі й через захмарну ціну на газ. А це вклад у стабільність національної грошової одиниці. Чим менше ми будемо ввозити товарів, чим більше ми будемо виробляти самі – тим стабільнішою буде наша держава», - підкреслив Микола Азаров.

 

 

версія для друку