українська російська англійська
Микола Азаров: Програми імпортозаміщення повинні базуватися на нових технологіях
26.09.2012 | 11:25
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Завдання Уряду – створити умови для розвитку сучасних підприємств, які б могли гідно конкурувати з іноземними, сприяли розвитку внутрішнього виробництва в Україні. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 26 вересня 2012 року.

Глава Уряду наголосив, що «програми імпортозаміщення ми вже реалізовуємо в багатьох галузях економіки». Зокрема, він повідомив, що минулого тижня на Тернопільщині побував на відкритті найбільшої в Україні теплиці, що розрахована на вирощування 9 тис. тонн овочів на основі новітніх технологій, дистанційного агрономічного супроводу та крапельного поливу.

«Такий підхід у найближчій перспективі дозволить відмовитися від більшості імпорту овочевої продукції», - зазначив Микола Азаров.

При цьому Прем’єр-міністр наголосив, що завдання Уряду, відповідних міністерств, насамперед, Мінагрополітики, Мінекономрозвитку, Мінсоцполітики, - створювати умови, щоб таких підприємств в Україні ставало якомога більше.

«Особливо звертаю увагу -  наше власне сучасне виробництво повинно базуватися на наших нових технологіях, наукових розробках та інноваціях», - підкреслив Микола Азаров.

 

 

версія для друку