українська російська англійська
Держінвестпроект розпочав світове роуд-шоу
26.09.2012 | 14:44
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Український бізнес презентує в Парижі інвестиційні проекти в межах світового роуд-шоу. Про це повідомив Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів під час презентації, яка відбулась у рамках світового роуд-шоу Держінвестпроекту, який розпочав цьогорічний дебют 26 вересня 2012 року у Франції.

«Для українських бізнесменів вперше відкривається унікальна можливість презентувати власні інвестиційні проекти в межах світового роуд-шоу, у такий спосіб вони можуть заявити про себе на міжнародній арені та встановити прямі контакти з потенційними іноземними інвесторами», - заявив Владислав Каськів.

 За словами Голови Держінвестпроекту, на відміну від минулого року, в рамках цьогорічного роуд-шоу передбачено підписання угод з інвесторами 8 національних проектів, затверджених Урядом України: «Відкритий світ», «Повітряний експрес», «Чисте місто», «LNG термінал», «Олімпійська надія 2022», «Зелені ринки», «Технополіс» та «ІнтерМедікалЕкоСіті».

У рамках заходу офіційна українська делегація, крім національних проектів, пропонуватиме потенційним партнерам інвестиційні проекти українських регіонів та ознайомить з можливостями українських компаній.

Перша презентація інвестиційного потенціалу та національних проектів України розпочалася в офісі MEDEF (найбільше об’єднання роботодавців Франції).

У заході беруть участь близько 80 представників бізнес-еліти, керівники промислових компаній та фінансових установ.

MEDEF налічує близько 700 тис. компаній-членів, що складають 90% ядра середнього та малого бізнесу Франції. До участі в презентації заявлені такі провідні французькі компанії, як ADETEF, BOUYGUES CONSTRUCTION, BRETAGNE COMMERCE INTERNATIONAL, BUREAU VERITAS, CIFAL GROUPE, DENY FONTAINE, ECTI, EGIS SA, FRANCE TELECOM – ORANGE, INTERNATIONAL FINANCE CORPORATION, LAZARD FRERES, NEXANS, SCALE ONE ENGINEERING SAS THALES RAIL SIGNALING SOLUTIONS, MEDEF INTERNATIONAL та інші.

Нагадаємо, роуд-шоу Держінвестпроекту розпочалося з Парижа 26 вересня ц.р. і проходитиме ще в 14-ти найбільших фінансових центрах Європи, Азії, Близького Сходу, Північної та Південної Америки.

Як повідомлялось раніше, за результатами світового роуд-шоу, проведеного торік, до Держінвестпроекту надійшло понад 150 пропозицій щодо партнерства в реалізації національних проектів. Зокрема, від компаній Invenergy, Samsung, Enagas, River Basin Energy Inc (енергетичні проекти), Greentech overseas development fund (будівництво сміттєпереробних заводів), Velti PLC (комунікації), кувейтська компанія National Cleaning Corporation (агропромисловість), WJ Holding (агропромисловий сектор), China Gezghouba Group Company (будівництво інфраструктурних проектів).

версія для друку