українська російська англійська
На Одещині відновлено роботу Заплазького цукрового заводу
27.09.2012 | 09:56
Одеська ОДА

Під час відвідування Любашівського району голова Одеської обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук оглянув відновлене виробництво ВАТ «Заплазький цукровий завод», який після багаторічного простою був реконструйований та відновив роботу в цьому році за допомоги безпосередньої підтримки обласної влади.

«Заплазький цукровий завод» розпочав свою роботу ще в 60-ті роки минулого сторіччя, проте через несприятливі економічні умови виробництво цукру на ньому довелося припинити. З 2008 по 2012 рік цехи заводу простоювали. Поновлення виробництва - це великий успіх для всього Любашівського району», - наголосив Едуард Матвійчук.

Керівник області звернув увагу присутніх на те, що завдяки відновленню роботи підприємства близько 600 місцевих жителів забезпечені роботою та стабільним заробітком, середній розмір якого складає 2,5 тисячі гривень.

«Близько 600 людей отримали можливість нормально жити, це для нас найважливіше. Головне, щоб люди працевлаштувалися, щоб у них були робочі місця. А взаємини влади і бізнесу мають будуватися на засадах партнерства. З одного боку бізнес повинен створювати нові робочі місця і забезпечувати нормальний рівень зарплат, з іншого - влада повинна надавати всіляке сприяння бізнесу і створювати нормальні умови для роботи», - підкреслив Едуард Матвійчук.

 

версія для друку