українська російська англійська
Держава заохочує молодих спеціалістів аграрного спрямування високооплачуваною роботою в селі
27.09.2012 | 15:47
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Завдяки втіленню програм Міністерства аграрної політики та продовольства щодо створення кооперативів та фінансової підтримки одноосібників, випускники аграрних ВНЗ зможуть отримати в селі високооплачувану робота та розвивати нові привабливі форми господарювання. Про це на прес-конференції після святкування 90-ліття Житомирського національного агроекологічного університету заявив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Економічне підґрунтя, цікава робота, привабливі форми ведення сільського господарства у селі стануть платформою для молодих спеціалістів аграрного спрямування. Зокрема, ініціатива Уряду, над втіленням в життя якої ми працюємо, - це розвиток сільськогосподарських кооперативів та надання можливості одноосібникам отримувати державну фінансову підтримку, допоможе зробити життя в селі більш привабливим як для досвідчених сільгоспрацівників, так і для молодих кваліфікованих спеціалістів», - повідомив Микола Присяжнюк.

Також Міністр додав, що спільно з іншими відомствами розроблюються соціальні програми, спрямованні на заохочення випускників аграрних вищих навчальних закладів повертатися в села та використовувати на практиці інноваційні технології та нові знання.

«Уряд усіма можливими заходами сприяє будівництву житла для молоді. Також Міністерство охорони здоров’я відпрацьовує разом з нами  програму будівництва амбулаторій в селах. Далі, з допомогою селян та громади, ми самі зможемо розбудувати соціальну інфраструктуру на селі», - зазначив Микола Присяжнюк.

 

версія для друку