українська російська англійська
Віталій Захарченко відкрив IX Міжнародну спеціалізовану виставку "Зброя та безпека - 2012"
27.09.2012 | 16:53
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

У Міжнародному виставковому центрі відбулось урочисте відкриття IX Міжнародної спеціалізованої виставки "Зброя та безпека - 2012". Захід відкривали Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко та Керівник Міжнародного виставкового центру Віктор Ткаченко.

Організаторами виставки виступили МВС України та ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Мета виставки - удосконалення технічної оснащеності правоохоронних та силових структур, пошук і просування перспективних розробок нових видів озброєння, військової техніки та техніки спеціального призначення, а також розвиток військово-технічного співробітництва України з іноземними державами.

Під час відкриття відбулися показові виступи та демонстрації дій силових підрозділів у критичних ситуаціях із застосуванням тактичного спорядження, спецзасобів й техніки. Свою майстерність продемонстрували силові підрозділи спеціалізованого призначення «Титан», «Сокіл», «Омега».

Виступи з рукопашного бою показали кандидати в майстри спорту та майстри спорту України з підрозділу «Тайфун». Також в урочистих заходах відкриття виставки взяли участь юні спецназівці - діти, що займаються у спортивному клубі під егідою Державної служби охорони.

Почесна варта Міністерства внутрішніх справ України продемонструвала привітання та салют на честь відкриття виставки, яка триватиме до 29 вересня поточного року.

"Зброя та Безпека - 2012" надає кожному бажаючому унікальну можливість зустрітися із розробниками, виробниками та споживачами продукції в галузі безпеки, спеціальної поліцейської та військової техніки, налагодити ділові відносини з іноземними партнерами. Заявки на участь подали фірми з Голландії, Німеччини, Польщі, Росії та інших країн.

Участь у виставці гарантує учасникам прекрасні можливості зміцнення власних позицій на ринку зброї й сприяє укладенню взаємовигідних контрактів.

«Я сподіваюсь, що усі контракти, які будуть підписані в Міжнародному виставковому центрі між компаніями України та інших держав, будуть працювати на користь Міністерства внутрішніх справ та усієї нашої держави, - зазначив Віталій Захарченко.

Нові пристрої вимірювання та фіксації швидкості автомобільного транспорту були представлені Державтоінспекцією України. Під час ознайомлення із новинками техніки, Міністр зазначив: «Я доручив виконуючому обов'язки керівника ДАІ Володимиру Резнікову, як найшвидше перейти до використання в роботі працівників ДАІ останніх та надсучасних технічних розробок і відмовились від старих вимірювачів швидкості. Є багато нарікань, і вони дійсно слушні. Тому, аби виключити можливість фальсифікацій даних працівниками Державтоінспекції, ми маємо використовувати техніку, яка надавала би нам достатню доказову базу про правопорушення».

З новітніми видами озброєння, системами пошуків, обробки, передачі і захисту інформації засобами зв’язку, останніми науковими та технічними досягненнями у галузі спеціальної, воєнної, охоронної техніки та іншими вітчизняними та зарубіжними розробками, застосування яких сприятиме боротьбі зі злочинністю, усі присутні могли ознайомитись під час дев’ятої виставки «Зброя та безпека – 2012».

«Для нас це особливо важливо, тому що від сучасних і надійних спецзасобів озброєння і екіпірування залежить здоров’я і безпека співробітників органів внутрішніх справ, - зауважив Міністр.

Зазначимо, що кожен відвідувач, зможе потримати в руках зразки зброї та спецзасобів, ознайомитись із новинками виробництва в цій галузі, як українського так й іноземного походження, завітавши до Міжнародного виставкового центру до 29 вересня поточного року.

версія для друку