українська російська англійська
М. Присяжнюк: Забезпечення продовольчої безпеки України буде регламентовано на законодавчому рівні
27.09.2012 | 17:55
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Завдання держави та органів влади щодо забезпечення продовольчої безпеки України чітко окреслені в одному із законопроектів, схвалених 26 вересня на засіданні Кабінету Міністрів. Відповідний законопроект створено спеціально у відповідності до Резолюції  ООН, що зобов’язує кожну країну забезпечити власну продовольчу безпеку. Про це сьогодні, на прес-конференції після святкування 90-річчя Житомирського національного агроекологічного університету, повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк .

«Учора, на засіданні Кабінету Міністрів, ми схвалили законопроект про продовольчу безпеку. У ньому чітко окреслені завдання держави, місцевих органів влади у забезпеченні продовольчої безпеки держави. Таким чином на законодавчому рівні будуть закріплені норми, які регламентують забезпечення продовольчої безпеки України», - заявив Микола Присяжнюк.

Окрім того, Міністр поінформував, що на засіданні Уряду був прийнятий ще один важливий законопроект, який допоможе в забезпеченні українських споживачів якісною продукцією.

«Урядовці схвалили законопроект про корми та відходи. Він передбачає відповідальність і контроль на всіх етапах виробництва кормів, адже якість кінцевого продукту, який поступає на прилавки до споживачів, формується по всьому ланцюгу виробництва. Тому в корми забороняється додавати стимулятори й антибіотики», - зазначив Микола Присяжнюк.

версія для друку