українська російська англійська
У Чернігові відкрили Центр діагностики та малоінвазивної хірургії ока
28.09.2012 | 09:24
Чернігівська ОДА

У Чернігові на базі міської лікарні №2 відкрився Центр діагностики та малоінвазивної хірургії ока. Він створений за ініціативою головного офтальмолога України професора Сергія Рикова на виконання доручення Президента України.

В урочистому відкритті Центру взяла участь Віце-прем'єр-міністр – Міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова, а також керівники області та міста, представники провідних медичних закладів Чернігова.

За словами Раїси Богатирьової, якщо раніше такі оперативні втручання проводилися у Києві, то зараз необхідну допомогу чернігівці зможуть отримати у своєму рідному місті.

У Центрі діагностики та малоінвазивної хірургії ока проводитиметься увесь комплекс обстежень, а також виконуватимуться малотравматичні оперативні втручання із заміни кришталика, при глаукомі тощо. Заклад оснащений сучасним обладнанням.

Київські спеціалісти з Центру мікрохірургії ока й надалі консультуватимуть чернігівських колег. Спільно на новому обладнанні вони вже провели 10 операцій із заміни кришталика.

Цього ж дня Раїса Богатирьова вручила медичним закладам Чернігівщини ключі від 8 автомобілів швидкої допомоги та 25 кисневих концентраторів.

версія для друку