українська російська англійська
Микола Азаров: Співпраця України в рамках СНД є одним з пріоритетів української зовнішньої політики
28.09.2012 | 10:36
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Співпраця України в рамках Співдружності Незалежних Держав є одним з пріоритетів української зовнішньої політики. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, виступаючи на засіданні Ради глав урядів Співдружності Незалежних Держав 28 вересня 2012 року у Ялті.

«Співпраця України в рамках СНД є одним із пріоритетних напрямків української зовнішньої політики. Це тверда позиція Глави нашої держави Віктора Федоровича Януковича і моя як Прем’єр-міністра», - сказав Микола Азаров.

Прем’єр-міністр нагадав, що 9 років тому у Ялті на саміті СНД була прийнята заява, в якій говорилось про те, що пріоритетом розвитку співпраці з СНД було заявлено про запровадження зони вільної торгівлі.

Микола Азаров нагадав, що прийнята Угода про зону вільної торгівлі з СНД набрала чинності. «Тепер перед нашими країнами відкриваються нові можливості, оскільки Угода про ЗВТ стане відправною точкою для формування торгово-економічних відносини між нашими країнами на якісно новому рівні», - сказав він.

Глава Уряду додав, що зараз на порядку денному стоїть поетапна реалізація та розвиток положень Угоди про ЗВТ з СНД.

Крім того, він зачитав привітання Президента України Віктора Януковича учасникам засідання Ради, де наголошується на тому, що Україна розглядає СНД як важливий механізм, який дозволить активізувати поступовий економічний, культурний і гуманітарний розвиток країн-учасниць  Співдружності.

У привітанні Президента зазначено, що  у порядку денному засідання Ради є ряд актуальних питань, пов’язаних з інноваційною співпрацею та функціонуванням режиму вільної торгівлі.

Президент також побажав учасникам засідання конструктивної та плідної роботи.

 

версія для друку