українська російська англійська
На Львівщині відкрито 22-й дитячий будинок сімейного типу
28.09.2012 | 12:56
Львівська ОДА

Напередодні Дня усиновлення, який відзначається 30 вересня і співпадає із християнським святом Віри, Надії та Любові, у с.Пнікут Мостиського району розпочав своє функціонування 22-й дитячий будинок сімейного типу на Львівщині. Про це повідомила заступник начальника служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Людмила Гладка.

Це 5-й дитячий будинок сімейного типу, створений у Мостиському районі. Ініціатором будівництва 3-х з них, що функціонують у с.Пнікут (усього планується збудувати 5 будинків та спортивно-ігровий майданчик для дітей), є представник Римо-католицької церкви, отець Вєслав Генрікович Дорош та Благодійний фонд «Карітас» УГКЦ.

Будівництво дитячих будинків сімейного типу стало можливим завдяки розумінню та підтримки ініціатив отця Вєслава керівництвом Мостиської райдержадміністрації, Пнікутського сільського голови та наполегливої праці районної служби у справах дітей.

Завдяки їх турботі ще 7 дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали нову сім’ю, батьків, любов, захист та можливість виховуватися разом, оскільки до влаштування в дитячий будинок сімейного типу діти виховувалися в різних закладах.

версія для друку