українська російська англійська
Прийнято рішення про сплату обов'язкового компенсаційного внеску до Європейської федерації баскетболу
28.09.2012 | 14:00
Прес-служба Державної служби молоді та спорту

26 вересня 2012 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Деякі питання сплати обов’язкового компенсаційного внеску до Європейської федерації баскетболу за право проведення чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року».

Цією постановою Уряд запровадив правові підстави для сплати Федерацією баскетболу України обов’язкового компенсаційного внеску до Європейської федерації баскетболу за право проведення чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року за рахунок коштів державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки, молоді та спорту для фінансової підтримки громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування.

 З цією метою актом внесено відповідні зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. № 294 (зі змінами).

 Реалізація цього документа сприятиме вирішенню питань фінансового забезпечення організації та проведення в Україні фінального турніру чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу.

 

версія для друку