українська російська англійська
Вугільні підприємства Луганщини демонструють високі результати діяльності
28.09.2012 | 14:40
ЛУГАНСЬКА ОДА

«ДТЕК Ровенькиантрацит» та «ДТЕК Свердловантрацит» з початку цього року видобули по 5 млн. тонн вугілля.

Колектив ТОВ «ДТЕК «Ровенькиантрацит» видобув 5 млн. тонн антрациту станом на 6 вересня  2012 року. До кінця року працівники підприємства планують підняти на-гора 7 млн. 300 тис. тонн вугілля.

ТОВ «ДТЕК «Свердловантрацит» видобуто п’ятий мільйон тонн вугілля станом на 23 вересня 2012 року – на 16 днів раніше, ніж у минулому році. Ріст показників дозволив підприємству збільшити заробітну плату усім працівникам (на 21 %) та відрахування до бюджетів (на 21 %).

Керівники підприємств від імені своїх колективів подякували головам  облдержадміністрації та облради за пильну увагу обласної влади до проблем шахтарів та допомогу в їх вирішенні.

Вітаючи гірників з черговою великою трудовою перемогою, голова Луганської облдержадміністрації Володимир Пристюк подякував шахтарям за працю та внесок у соціально-економічний розвиток області.

Як зазначив Володимир Пристюк, «Ровенькиантрацит» та «Свердловантрацит» – це яскравий приклад того, як варто не тільки досягати  нових трудових показників, але й розвивати соціальну сферу.

Крім цього, голова облдержадміністрації нагадав, що Уряд підтримав ініціативу обласної влади Луганщини щодо розробки Стратегії вугільної галузі до 2030 року. «78 % вугілля України знаходиться в нашій області – але на півночі регіону. З часом така ситуація вимагатиме переведення виробництва на інші території, тому вже сьогодні ми працюємо над альтернативною зайнятістю населення в шахтарських містечках», – розповів він.

версія для друку