українська російська англійська
На Луганщині проходить міжнародна акція "Ешелон пам'яті"
28.09.2012 | 14:34
ЛУГАНСЬКА ОДА

У рамках відзначення 70-річчя від дня утворення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія» на Луганщині проходить міжнародна акція «Ешелон пам’яті» за участю делегацій молоді, ветеранів Великої Вітчизняної війни та громадськості з Києва, Москви (Російська Федерація), Мінська (Республіка Білорусь), Кишинева (Республіка Молдова) загальною кількістю 640 осіб.

Під час перебування на Луганщині молодіжні делегації побачили літературно-музичну композицію «І не в шурф їх кидали, а в наші серця» в Луганській обласній філармонії, взяли участь у покладанні квітів до братської могили молодогвардійців та пам’ятника «Клятва» у Краснодоні.

Крім цього, учасники міжнародної акції стануть першими відвідувачами оновленої експозиції Краснодонського обласного ордена Дружби народів музею «Молода гвардія». Ввечері їм буде показано документальний фільм «Молода гвардія. Зберігати вічно».

Після  фільму відбудуться засідання тематичних круглів столів за низкою актуальних для сучасної молоді напрямків, потім учасники акції відвідають презентацію анімаційного фільму «Наші» та підіб’ють підсумки засідань круглих столів.

Також представники делегацій-учасниць міжнародної акції «Ешелон пам’яті» візьмуть участь в урочистих заходах з нагоди 70-річного ювілею «Молодої гвардії», які відбуватимуться у Краснодоні 29 вересня.

версія для друку