українська російська англійська
Микола Азаров і Дмитро Медведєв обговорили актуальні питання двосторонньої співпраці
28.09.2012 | 20:34
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров та Голова Уряду Російської Федерації Дмитро Медведєв після засідання Ради глав урядів країн СНД обговорили актуальні питання двосторонньої співпраці.

«Я вважаю, що проведення двосторонньої зустрічі надзвичайно потрібне обидвом сторонам. У поточному році планується державний візит Президента України Віктора Януковича до Росії, тому його необхідно якісно підготувати», - зазначив Микола Азаров.

Також, за його словами, потрібно обговорити питання підготовки III Українсько-російського міжрегіонального економічного форуму, який пройде у Нижньому Новгороді під патронатом президентів обох країн.

Крім того, Прем’єр-міністр України поінформував, що за домовленістю президентів України та Росії в поточному році сторони мають намір встановити прикордонний демаркаційний знак. Микола Азаров уточнив, що це питання можуть взяти під контроль міністри закордонних справ двох країн.

Глава українського Уряду запропонував відповідальним секретарям визначити дату проведення 10 засідання Комітету з питань економічної співпраці Українсько-Російської міждержавної комісії, яке попередньо пропонувалося на листопад-грудень 2012 року.

Сторони обговорили питання двосторонньої співпраці в енергетичній, аерокосмічній, гуманітарній та інших галузях.

У свою чергу Дмитро Медведєв подякував Миколі Азарову за прекрасну організацію засідання Ради глав урядів СНД. «Я хочу вам подякувати за прекрасну організацію зустрічі прем’єр-міністрів країн СНД. Ми підписали всі угоди, які планували. Стосовно українсько-російського діалогу – він невичерпний і за глибиною, і за кількістю питань», - наголосив Голова Уряду Російської Федерації.

 

версія для друку