українська російська англійська
На Сумщині будуть створені бізнес-інкубатори
29.09.2012 | 10:45
Сумська ОДА

На Сумщині будуть створені бізнес-інкубатори. Першими такі структури з'являться у Сумах та Шостці, де зосереджений значний бізнесовий потенціал

Про особливості створення та роботи бізнес-інкубаторів йшлося у ході засідання ради підприємців при Сумській облдержадміністрації за участю представників міжнародних компаній Business System та Profiles International.

«Бізнес-інкубатори є перевіреним інструментом сприяння розвитку малого та середнього підприємництва. Тому ми маємо використати світовий досвід у цьому питанні, аби шляхом запровадження інноваційних розробок та технологій з максимальним використанням економічного потенціалу області вивести Сумщину до п’ятірки найкращих регіонів держави», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор Яговдик.

Він переконаний, що в сучасній економіці немає альтернативи інноваційному устрою, що вимагає ефективного і швидкого впровадження досягнень науки і техніки в бізнес.

Директор Business System Олег Афанасьєв представив досвід роботи своєї компанії у реалізації різноманітних проектів та дав експертну оцінку потенціалу Сумщини щодо створення бізнес-інкубаторів.

За його словами, така структура дозволяє знаходити талановитих, ініціативних людей та об’єднувати їх у прагненні реалізувати власні ідеї.

«Бізнес-інкубатори – це вікно у світ інноваційних технологій. Вони будуть створені по всій Україні, а Сумщина у цьому питанні може стати прикладом для держави», – переконаний Олег Афанасьєв.

Такі перспективи регіону він пов'язує, перш за все, з ініціативою голови облдержадміністрації Юрія Чмиря, його відкритістю до співпраці та готовністю до запровадження ефективних механізмів у розвиту всіх сфер господарювання.

 

версія для друку