українська російська англійська
Микола Азаров: Подвиг молодогвардійців має стати прикладом для виховання молоді
29.09.2012 | 12:51
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Подвиг молодогвардійців має стати прикладом для виховання молоді. Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров у Луганській області під час мітингу-реквієму, присвяченому 70-річчю створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія».

«За ким майбутнє? За малодушними зрадниками чи за героями? Звичайно, майбутнє було, є і буде за доблесними людьми, такими як ті, які показали приклад героїзму і мужності у далекому 1942 році. Тому наш Уряд і наша політичні сила не шкодувала і не шкодуватиме ні коштів, ні сил для того, щоб на таких прикладах виховувати наших сучасників, нашу молодь, виховувати і закладати фундамент для нашого майбутнього. Це найважливіше наше історичне завдання», - зазначив Микола Азаров.

При цьому він запевнив, що Уряд зробить все, щоб молодь знала і пам'ятала про подвиг молодогвардійців.

Глава Уряду додав, що необхідно виховувати у молоді почуття патріотизму. «Ми повинні виховувати у нашої молоді, наших дітей почуття патріотизму, вчити поважати їх пам'ять, самовідданість, героїзм», - сказав Микола Азаров.

Прем’єр-міністр також взяв участь у церемонії покладання квітів до меморіалу «Нескорені» та у панахиді за загиблими молодогвардійцями.

 

версія для друку