українська російська англійська
На Дніпропетровщині у селі Новоселівка відкрито "дитсадок-школу"
29.09.2012 | 13:25
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині у рамках регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» в селі Новоселівка Криничанського району відкрито навчально-виховний комплекс типу «дитсадок-школа». Раніше у цьому селі дошкільного навчального закладу не було. Завдяки відкриттю НВК 25 маленьких новосельчан отримали можливість здобувати дошкільну освіту.

«У містах та районах області розроблені місцеві програми, спрямовані на відродження та розвиток системи дошкільної освіти та мережі дитячих садків. І сьогоднішнє свято є практичною реалізацією цього завдання», – сказав начальник управління освіти та науки облдержадміністрації Олександр Демчик.

Для обладнання навчальних кабінетів, ігрових кімнат, їдальні, кухні і санітарного вузла в НВК в селі Новоселівка Криничанського району було виділено 520 тис грн. Наразі поруч зі школою облаштовується дитячий майданчик.

 

Довідково

У Криничанському районі функціонують 50 закладів освіти: 18 дошкільних навчальних закладів; 28 загальноосвітніх навчальних закладів; 2 позашкільних заклади; 1 дитячо-юнацька спортивна школа; 1 вечірня школа; 7 навчально-виховних комплексів.

 

версія для друку