українська російська англійська
Укрпошта представила конверт до 20-річного ювілею Асоціації міст України
01.10.2012 | 11:08
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» стало ініціатором створення спеціального немаркованого конверта для вшанування 20-річного ювілею створення Асоціації міст України. Церемонія спеціального погашення немаркованого конверта відбулась під час святкування 20-річчя створення Асоціації міст України. Участь у заході взяли президент Асоціації міст України, міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко та заступник генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Олена Нікольська. Після церемонії спеціального погашення конверт з відбитком пам’ятного штемпеля буде розміщений в музеї Укрпошти.

За словами заступника генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Олени Нікольської, підприємство вітає з ювілеєм керівників українських міст, які об’єдналися заради захисту добробуту українського народу.

«Мери міст давно зрозуміли силу єдності, саме для цього було створено Асоціацію міст України. Укрпошта з радістю вшановує ювілей союзу однодумців, що мають на меті подбати про мешканців своїх міст та захистити їхні інтереси. Якщо державна та місцева влада прислухатиметься одна до одної та спільно вирішуватиме нагальні питання, ніщо не може здолати таку єдність», - зазначила Олена Нікольська.

 

версія для друку