українська російська англійська
Особовий склад Держтехногенбезпеки отримуватиме надбавки за несення служби вахтовим методом
01.10.2012 | 12:00
Прес-служба Державної інспекції техногенної безпеки

26 вересня 2012 року Кабінет Міністрів прийняв постанову № 882 «Про поширення дії постанов Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 р. № 908 та від 16 жовтня 2008 р. № 919 на осіб рядового і начальницького складу Державної інспекції техногенної безпеки». Цей нормативно-правовий акт розроблено Міністерством надзвичайних ситуацій.

З утворенням відповідно до Указу Президента України від 9 грудня 2010 р. №1085 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» Державної інспекції техногенної безпеки виникла правова прогалина щодо здійснення особам рядового і начальницького складу установ, органів та підрозділів, що належать до сфери управління Держтехногенбезпеки України, виплат одноразової грошової допомоги та надбавки за день несення служби вахтовим методом.  

Прийняття постанови сприятиме проведенню започаткованої Президентом України адміністративної реформи, надасть повноваження Держтехногенбезпеки України для  матеріального заохочення особового складу - здійснення виплат одноразової грошової допомоги та надбавки за день несення служби вахтовим методом, позитивно вплине на роботу органів державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки.

 

версія для друку