українська російська англійська
Восени на строкову військову службу призвуть майже 19 тис. громадян України
01.10.2012 | 13:53
Прес-служба Міністерства оборони

Цьогорічної осені на строкову військову службу підлягають призову 18 тисяч 900 осіб. Із них до лав Збройних Сил України – 12 тис. 500 осіб, Внутрішніх військ МВС України – 5 тис. 400 осіб, Державної  спеціальної служби транспорту – 1 тис. осіб. Про це 1 жовтня 2012 року на брифінгу, присвяченому особливостям організації і проведення призовної кампанії «Осінь-2012», повідомив заступник начальника головного управління особового складу Генерального штабу Збройних Сил України полковник Ігор Миколаєнко.

За його словами, призовна кампанія «Осінь-2012» проводиться відповідно до Указу Президента України від 31 жовтня 2011 року №1009 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2012 році» та Постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2012 року № 777 «Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у жовтні-листопаді 2012 року».

Заступник начальника головного управління особового складу Генерального штабу Збройних Сил України звернув увагу на те, що у порівнянні з цьогорічним весняним призовом протягом жовтня-листопада до лав Збройних Сил України буде призвано на 2 тис. 500 осіб менше.

«Скорочення обсягів призову пов’язане з плановим скороченням в ході реформування Збройних Сил України, стабілізацією показників укомплектованості військовослужбовцями за контрактом та посиленням складової резервістів у перспективній структурі Збройних Сил», – зазначив він.

Полковник Ігор Миколаєнко також поінформував, що проведення призовної кампаніїОсінь – 2012” забезпечуватимуть 24 обласні, Київська міська та Кримська Республіканська призовні комісії. Їхня робота триватиме до 30 листопада.

Важливим аспектом нинішньої призовної кампанії є те, що формування команд молодого поповнення на збірних пунктах, їхню відправку до військових частин сплановано провести у два етапи: з 5 по 12 жовтня та з 1 по 23 листопада.

В першу чергу зі збірних пунктів відбуватимуть команди для укомплектування військових частин високомобільних десантних військ та спеціального призначення, військових частин і підрозділів, які залучаються до бойового чергування з протиповітряної оборони, військових частин і підрозділів Військової служби правопорядку у Збройних Силах України.

Як підкреслив заступник начальника головного управління особового складу Генерального штабу ЗС України полковник Ігор Миколаєнко, обсяг видатків для проведення осіннього призову 2012 року складає 1,7 млн. грн.

 

 

версія для друку