українська російська англійська
Волинські лікарні дообладнають рентгенапаратами та медичним транспортом
01.10.2012 | 15:10
Волинська ОДА

Держава дообладнає волинські заклади охорони здоров’я ще шістьма рентгенапаратами та медичним транспортом. На ці цілі з держбюджету місцевим бюджетам передбачено субвенцію понад 14 млн. грн. Про це голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук повідомив 1 жовтня на оперативній нараді.

Зокрема, за більш ніж 4 млн. грн. закуплять рентгенапарати, які спрямують в  обласні інфекційну лікарню та госпіталь для інвалідів війни, Іваничівську, Горохівську та Старовижівську центральні райлікарні, а також у Ковельську міську. Крім цього, для  Маневицької  ЦРЛ придбають флюорограф.

Субвенцію у 10 млн. грн. спрямують на закупівлю медичного автотранспорту. З урахуванням профілю та потреб за ці гроші буде придбано медичне обладнання та автомобілі швидкої медичної допомоги для Волинських обласних клінічної, інфекційної та дитячої лікарень, онкологічного диспансеру, госпіталю для інвалідів війни та територіального медичного протитуберкульозного об'єднання, а також багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування (у рамках госпітальних округів).

Наразі відбувається етап підписання договору на придбання 6 цифрових рентгенівських апаратів. На інше обладнання  проводиться процедура закупівлі.

версія для друку