українська російська англійська
Микола Азаров: Алея Воїнської Слави у столиці буде створена обов'язково
01.10.2012 | 15:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров запевнює, що Алея Воїнської Слави у Парку Вічної Слави міста Києва  буде створена обов’язково. В тому він запевнив під час зустрічі представників ветеранських громадських організацій України.

За його словами, ця робота буде завершена після того, як громадськість визначиться з тим, хто має бути представлений на цій алеї.

«Як тільки ви визначитеся, то я вам гарантую, що ми цю алею зробимо. Можете не сумніватися – це наш святий обов’язок», - наголосив Микола Азаров.

Під час зустрічі Прем’єр-міністр та ветерани обговорили питання підготовки до відзначення 70-ї річниці Великої Перемоги  у Великій Вітчизняної війни, а також 70-річчя визволення Києва та України від фашистських загарбників.

Нагадаємо, що Алея Воїнської Слави у Парку Вічної Слави міста Києва буде створена з метою забезпечення достойного увічнення пам’яті загиблих воїнів - визволителів у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, вшанування безсмертного подвигу ветеранів війни, збереження та розвитку славних бойових традицій українського народу, посилення патріотичного виховання громадян України та формування загальнонаціональної єдності.

версія для друку