українська російська англійська
Україна зробила значний крок в організації пошуку та рятування на морі, - думка експертів
01.10.2012 | 16:06
Прес-служба Міністерства інфраструктури

За останній рік Україною зроблено значний крок уперед щодо організації пошуку та рятування на морі. Такі відгуки залишили міжнародні експерти, учасники дев’ятої Чорноморської конференції з пошуку та рятування на морі, після знайомства з флотським сегментом казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба» Міністерства інфраструктури України та роботою модернізованого Державного морського рятувально-координаційного центру.

Участь у конференції взяли керівники морських пошуково-рятувальних служб усіх країн Чорноморсько-Азовського басейну – України, Росії, Грузії, Туреччини, Болгарії, Румунії. Кожен з них провів презентацію рятувально-пошукових сил та можливостей своєї служби, а також представив звіт зі статистики проведених рятувальних операцій та отриманих неправдивих сигналів лиха. За пропозицією російської сторони, було вирішено ініціювати законодавче посилення відповідальності за подання таких сигналів.

На завершення роботи учасники заходу обговорили місце проведення та програму ювілейної – десятої - Чорноморської конференції з пошуку та рятування на морі. Вона відбудеться в одному з російських міст-портів – Тамані чи Новоросійську.

версія для друку