українська російська англійська
Україна та Йорданія активізують двостороннє співробітництво
01.10.2012 | 16:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна та Хашимітське Королівство Йорданія мають намір розвивати співробітництво в багатьох сферах, зокрема, в галузі сільського господарства. Про це йшлося під час зустрічі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з делегацією Національних Зборів Хашимітського Королівства Йорданія на чолі з Головою Палати депутатів Національних Зборів Йорданії Абделькарім Аль-Дугмі.

«Я переконаний, що Ваш перший візит до України стане поворотним пунктом нашого взаємовигідного співробітництва», - зазначив Микола Азаров. Він нагадав, що в минулому році Україну з візитом відвідав Король Йорданії Абдулла II, а у квітні поточного року Президент України Віктор Янукович з офіційним візитом перебував у Йорданії.

Глава українського Уряду переконаний, що це свідчить про взаємний інтерес обох держав активізувати співробітництво на найвищому рівні. «Ми розцінюємо Йорданію як одного із найважливіших партнерів на Близькому Сході. Ми вітаємо таке наше співробітництво і готові до його активізації», - підкреслив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр повідомив, що найближчим часом українська делегація відвідає Хашимітське Королівство з метою організації поставок зерна в Йорданію, а також будівництва зерносховища у місті Акаба. «Під час цього візиту планується узгодити проект урядової угоди про поставки окремих видів сільськогосподарської продукції», - наголосив він.

У свою чергу Голова Палати депутатів Національних Зборів Хашимітського Королівства Йорданія Абделькарім Аль-Дугмі запевнив Миколу Азарова у тому, що йорданська сторона зацікавлена в інтенсифікації переговорів з Україною у галузі сільського господарства. «Досвід України в цій сфері відомий цілому світу, тому ми сподіваємося на конструктивну співпрацю і в цьому напрямку», - сказав він.

На переконання Абделькаріма Аль-Дугмі, відносини України та Йорданії історично досить міцні, але, за його словами, сторонам потрібно постійно працювати над їх поглибленням.

 

версія для друку