українська російська англійська
Микола Азаров: До 12 жовтня на всіх виборчих дільницях встановлять камери
01.10.2012 | 16:22
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

До 12 жовтня 2012 року на всіх виборчих дільницях буде встановлено веб-камери. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Крістофом Вайлем.

Микола Азаров наголосив, що Уряд зацікавлений, аби вибори пройшли демократично, прозоро, відповідно до встановлених законодавством норм.

За його словами, у цьому зв’язку відповідно до урядового рішення всі виборчі дільниці будуть оснащені камерами.  «Уряд виділив значні кошти на встановлення камер на дільницях. Станом на 1 жовтня із 34 тис. виборчих дільниць на 10 тис. дільниць такі камери вставлено.  Ми сподіваємось, що до 12 жовтня, максимум 15 жовтня, камери будуть встановлені на всіх дільницях», - повідомив Прем’єр-міністр, зауваживши, що камери дозволять у режимі он-лайн спостерігати за ходом виборчого процесу. Це нівелює можливість спекуляцій голосами виборців. За словами Глави Уряду, он-лайн-записи виборів будуть доступні для міжнародних спостерігачів.

Микола Азаров запевнив співрозмовника у максимальному доступі міжнародних спостерігачів до матеріалів виборів та висловив сподівання на об’єктивність оцінок з боку самих спостерігачів.

 

версія для друку