українська російська англійська
Заради життя інших тернопільські міліціонери стали донорами крові
01.10.2012 | 16:46
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Правоохоронці Тернопільської області відвідали обласний перинатальний комунальний центр «Мати і дитина», щоб здати кров для тих, хто цього потребує. Міліціонери не вперше здають кров.

Бійці із спецпідрозділів «Беркут», «Сокіл» та «Грифон», співробітники обласного управління МВС та працівники ДАІ прийняли таке рішення свідомо. Медики Тернопільського обласного перинатального центру «Мати і дитина» зазначили, що правоохоронці своїм вчинком зможуть врятувати не одне життя. Як розповіла лікар-акушер закладу Тетяна Небесьо, щорічно пологовий будинок використовує щонайменше 450 літрів донорської крові. Від цього залежить життя матерів, які народжують, а також тих, хто тільки появився на світ.

Головний лікар перинатального центру Віктор Куценко  від імені пацієнтів та усіх медиків закладу подякував міліціонерам за добрий та милосердний вчинок.

Виконуючий обов’язки начальника обласного управління кадрового забезпечення УМВС, полковник міліції Віктор Гулич запевнив, що схожі акції стануть традиційними і тернопільські міліціонери постійно долучатимуться до благородної справи. Кожному з правоохоронців, які цього дня стали донорами, лікарі вручили подяки.

 

 

версія для друку