українська російська англійська
Держрезерв модернізує підвідомчі підприємства задля конкурентоспроможності
01.10.2012 | 16:54
Прес-служба Державного агентства резерву

Система Держрезерву України продовжує модернізацію підприємств. Адже це – запорука конкурентоспроможності не лише на ринку України, а й за її межами. У цьому переконаний Голова Державного агентства резерву України Олексій Лелюк, про що він заявив 28 вересня 2012 року на презентації нового обладнання на ДП «Хлібна  база №88».

Результати роботи  сучасного  обладнання помітні: якщо стара зерносушарка за годину пропускала близько 30 тонн зерна, то нова дозволяє збільшити об’єми до 50 тонн.

Голова Держрезерву України Олексій Лелюк висловив задоволення роботою нової зерносушарки. «Дане обладнання працює дуже добре - 50% економії газу і електроенергії. Мені приємно, що це дозволить зекономити великі кошти, щоб вони пішли на підвищення заробітної плати, та подальшу  модернізацію підприємства»,- наголосив він.

Голова Держрезерву підкреслив, що у поточному році вже кілька підприємств Держрезерву закупили сучасне обладнання, яке дозволяє підвищити ефективність роботи та виготовляти продукцію більш високої якості.

 

версія для друку