українська російська англійська
У рівненській школі відкрито "міліцейський факультатив"
01.10.2012 | 18:07
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Відтепер у Сарненській загальноосвітній школі №4, що на Рівненщині, міліцейська форма стане не в дивину. Місцеві дев’ятикласники обрали юриспруденцію профільним предметом свого навчання. А начальник УМВС України в Рівненській області Василь Лазутко, підтримуючи юнацьке завзяття, урочисто вручив вихованцям закладу справжню міліцейську форму.

Крім того, школярі дев’ятого класу Сарненської ЗОШ №4 склали урочисту присягу на вірність обов’язку, як справжні міліціонери.

У цей день, після концерту, організованого міліціонерами, відбулася демонстрація зброї, техніки, автомобілів, бойових мистецтв та проведення затримань злочинців співробітниками спецпідрозділів міліції «Сокіл» та «Беркут». Працівники кінологічної служби ознайомили охочих з підготовкою службових собак, а державтоінспектори дали можливість спробувати себе за кермом службових транспортних засобів. Технічні новинки показували школярам і працівники Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

Тетяна Василенко, директор Сарненської загальноосвітньої школи №4, планує, що у школі будуть проводитися спільні із працівниками прокуратури, представниками апарату суду і міліціонерами уроки. До виховання правової культури та правової свідомості у дітей залучатимуть усіх тих, хто причетний до правоохоронної діяльності.

 

версія для друку