українська російська англійська
На Дніпропетровщині викрито посадовців, які привласнили понад 30 га землі
01.10.2012 | 18:25
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

У Дніпропетровській області працівники Управління боротьби з організованою злочинністю викрили місцевих службовців, які привласнили понад 30 га землі.

В результаті проведення відповідних заходів УБОЗівці «вивели на чисту воду» ряд районних чиновників області, які, зловживаючи службовим становищем, заволоділи земельними ділянками номінальною вартістю 5,5 млн. гривень.

Отримати незаконні надприбутки, маючи в своїх руках владу, було досить просто. Чиновники шляхом підроблення документів, зокрема рішень сесій сільської ради, незаконно переоформляли державні земельні ділянки лісогосподарського призначення на підставних осіб.

Наразі прокуратурою області стосовно фігурантів порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою).

Тепер найближча перспектива для зловмисників невтішна – позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

 

версія для друку