українська російська англійська
Провідні фахівці МВС вивчали шляхи подолання стресових ситуацій
01.10.2012 | 19:08
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Людина проводить на роботі велику частину свого життя. Тому коли робота починає виснажуватице дуже серйозна проблема. Що ж казати про роботу правоохоронців, які щодня стикаються з великою кількістю стресів. Аби допомогти міліціонерам з гідністю виходити з важких ситуації з лекцією до Міністерства внутрішніх справ України завітав Дені Шандер, полковник Ізраїльської армії та начальник цивільного інституту вивчення стресових ситуацій в Тель-Авіві.

На лекції були присутні заступник Міністра внутрішніх справ – керівник апарату Сергій Лекарь, начальник Департаменту кадрового забезпечення Михайло Дивак, працівники структурних підрозділів апарату, провідні психологи, викладачі та студенти Національної академії внутрішніх справ.

Перша лекція, прочитана ізраїльським фахівцем, мала назву «Вивчення стресових та постстресових ситуацій».

За словами ізраїльського фахівця: «Не можна просто проігнорувати стрес, тому що він буквально з'їдає вас із середини. Тримати його у собітеж не варіант. В один момент те, що накопичилося, вирветься назовні і змете все на своєму шляху. У тому числі і вашу кар'єру. Необхідно просто освоїти техніку управління стресом на робочому місці, адже краще стрес попередити, ніж потім вести боротьбу з його наслідками. Це матиме позитивну дію на здоров'я, психіку, настрій і якість життя в цілому».

Під час спілкування з Дені Шандером усі присутні змогли більше дізнатися про природу і наслідки стресу, індивідуальні та організаційні підходи управління стресом, шляхи його виникнення та подолання.

По закінченні основної частини лекції зустріч набула форми діалогу, під час якого Дені Шандер надавав вичерпні відповіді на питання правоохоронців.

версія для друку