українська російська англійська
4 жовтня відбудеться круглий стіл щодо підготовки вищих керівних кадрів
02.10.2012 | 09:55
Прес-служба НАЦІОНАЛЬНої АКАДЕМІї ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

4 жовтня 2012 року о 14.30 у  Національній академії державного управління при Президентові України, м. Київ, вул. Пугачова, 12/2, 3-й поверх, конференц-зала, відбудеться круглий стіл за міжнародною участю «Підготовка вищих керівних кадрів в умовах розвитку інформаційного суспільства та електронного урядування: проблеми та шляхи їх вирішення».

Співорганізаторами заходу виступають організація з безпеки та співробітництва в Європі, Координатор проектів ОБСЄ в Україні; Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України; Консультативна Рада з питань інформатизації при Верховній Раді України; Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»; Інститут телекомунікацій і інформаційного простору НАН України; Товариство з обмеженою відповідальністю «Арт-мастер».

Метою круглого столу є створення інформаційного майданчика для обміну думками і досвідом між експертами, представниками державних органів і бізнесу щодо  інноваційних підходів у підготовці вищих керівних кадрів, новітніх досягнень у сфері розвитку систем і сервісів електронного управління, електронного документообігу, способів вирішення проблемних питань, пов'язаних з особливостями нормативно-правового регулювання і технологічними бар'єрами впровадження електронного урядування.

До участі запрошені провідні вітчизняні політики, державні діячі, представники центральних органів виконавчої влади, науковці та іноземні партнери Академії, серед яких народні депутати України Віталій Корж і Станіслав Довгий;  Володимир Семиноженко, Голова Держінформнауки; В’ячеслав Толкованов, Голова Держагентства України з питань державної служби; Мадіна Джарбусинова, посол, Координатор проектів ОБСЄ в Україні; представники Британської Ради в Україні.

Питання для обговорення:

Підготовка державних службовців в умовах розвитку інформаційного суспільства, електронного урядування та Відкритого уряду;

Електронна демократія та електронні адміністративні послуги: теорія та практика.

 

Акредитація на захід за тел. : 481-21-72 або за електронною адресою: medianadu@ukr.net

версія для друку