українська російська англійська
У Збройних Силах України започатковано конкурс на кращий артилерійський підрозділ
02.10.2012 | 10:34
Прес-служба Міністерства оборони

На Ангарському полігоні в Криму триває тактичне навчання з бойовою стрільбою артилерійських підрозділів військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Військовослужбовці відпрацьовують підтримку дій механізованих підрозділів при знищенні незаконних збройних формувань, приведення в бойову готовність, здійснення маршів, зайняття бойових позицій з ходу, ведення мінометного і гарматного вогню прямою та напівпрямою наводкою.

У навчанні беруть участь мінометна батарея окремого батальйону морської піхоти та зведена гаубична артилерійська батарея окремої берегової артилерійської групи, що має на озброєнні 152-мм гармати “Гіацинт”.

Як повідомив начальник ракетних військ і артилерії Центру військ берегової оборони ВМС ЗС України полковник Олександр Сук, в ході навчання буде визначено кращий артилерійський підрозділ військ берегової оборони. Переможець отримає путівку на конкурс на кращу артилерійську батарею Збройних Сил України, який з 15 по 26 жовтня 2012 року проводитиметься на базі 6-го навчального артилерійського полку 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗС України відповідно до наказу начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Володимира Замани.

версія для друку