українська російська англійська
Кінологи-рятувальники МНС України посіли перше місце на міжнародних змаганнях
02.10.2012 | 11:53
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

26-30 вересня у Ромнах  на базі 2 Спеццентру МНС України проходив 18 Чемпіонат світу кінологів-рятувальників. Протягом 5 днів кінологічні розрахунки з 11 країн світу – Аргентини, Південної Кореї, Німеччини, Чехії, Угорщини, Іспанії, Словенії, Нідерландів, Польщі, Росії та України – демонстрували свої кращі навички та вміння. Змагання проводилися у 3 категоріях: «Пошук людини по сліду», «Пошук людини у лісі» та «Пошук людини на техногенному завалі». Крім цього, чотирилапі рятувальники за спеціальною програмою здавали на стадіоні заліки щодо слухняності та спритності.

Україну на міжнародному турнірі представляли 2 команди – МНС України та Української служби порятунку. Саме в команді МНС України люди й тварини працювали найбільш злагоджено та продемонстрували на міжнародному турнірі найкращий вишкіл, завдяки чому і посіли 1-е місце у командній першості.

«Ми вітаємо наших кінологів-рятувальників із заслуженою перемогою. Але найбільша наша перемога полягає в тому, що чемпіонат світового рівня вперше на теренах СНД проводився саме в Україні», - наголосив  начальник 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС України полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв.

 

версія для друку