українська російська англійська
До Дня вчителя 50 кращим педагогам Дніпропетровщини вручено грошові винагороди
02.10.2012 | 12:53
Дніпропетровська ОДА

З нагоди Дня працівників освіти України голова Дніпропетровської обласної адміністрації Олександр Вілкул вручив грошові винагороди 50 кращим педагогам регіону. Винагороди від 6 тис. грн. до 10 тис. грн. отримали 5 переможців та 10 лауреатів Регіонального конкурсу «Вчитель року – 2012», ще 35 педагогів, які представляють кожне місто і район області, отримали премії по 4,2 тис. грн. за результатами успішності своїх учнів.

«Завдяки професіоналізму педагогів нашого регіону Дніпропетровщина отримала статус потужного освітнього центру України і Східної Європи. Це підтверджується результатами Всеукраїнських і міжнародних олімпіад та конкурсів. Зокрема у цьому році 71 учень Дніпропетровської області отримав на ЗНО максимальну кількість балів (200) з різних предметів, 57 учнів стали переможцями Всеукраїнських олімпіад, а двоє здобули перемогу у Міжнародних олімпіадах з астрономії та географії. Область зайняла почесне перше місце з науково-технічної творчості учнів за участю у Всеукраїнських конкурсах. Минулого року в регіоні відкрито Малу Академію наук учнівської молоді, завдяки якій наукові розробки наших школярів високо оцінені на світовому рівні. Все це – результати реалізації регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти», в рамках якого обласна влада створює умови для розвитку якісної освіти та інтеграції Дніпропетровщини й України в європейський освітній простір», - сказав Олександр Вілкул.

Довідково

У 2012 році розмір премії у порівнянні з минулим роком збільшено на 50% або в півтора раза – до 4200 гривень (у 2011 році він становив 2800 гривень).

Також в області в рамках регіонального конкурсу «Вчитель року – 2012» до Дня працівників освіти визначаються 15 кращих вчителів Дніпропетровщини. За перше місце 5 лауреатів отримують грошову винагороду у розмірі 10 000 гривень, за друге місце - 8000 гривень, 6000 гривень – за третє місце. Всього премії отримують 15 талановитих фахівців педагогічної справи.

Окрім премії 5 переможців конкурсу «Вчитель року – 2012» отримали подарункові паспорти на «Smart TV» для шкіл, в яких вони працюють, 10 лауреатів цього конкурсу – цінні подарунки, 35 кращих педагогів Дніпропетровщини для своїх шкіл отримали інтерактивні мультимедійні дошки.

 

версія для друку