українська російська англійська
Відбувся ІІ Міжнародний конгрес "Місія вчителя в сучасному світі"
02.10.2012 | 13:37
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

27-30 вересня 2012 року під патронатом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, за підтримки Національної академії педагогічних наук України, Асоціації університетів України, Міжнародної асоціації ректорів педагогічних університетів Європи, управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, Одеського обласного інституту вдосконалення вчителів та Платформи «Діалог Євразії» на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського відбувся ІІ Міжнародний конгрес «Місія вчителя в сучасному світі».

У роботі конгресу взяли участь понад 300 учених, педагогів-практиків з 16 країн світу (Азербайджан, Білорусь, Грузія, Ізраїль, Казахстан, Киргизстан, Китай, Латвія, Литва, Молдова, Росія, США, Таджикистан, Туреччина, Туркменістан), у тому числі 48 ректорів, проректорів та деканів педагогічних вищих навчальних закладів різних країн.

Основна мета конгресу полягала у розгляді місії вчителя в сучасному світі; концептуальних теорій та моделей підготовки вчителя, а також підходів щодо педагогічної освіти в цілому. Крім того, на конгресі розглядалися авторські інновації вчених та педагогів-практиків.          

На підсумковому засіданні учасникам, які презентували педагогічні інновації, були вручені дипломи. Крім того, оргкомітету було доручено надрукувати матеріали конгресу окремим збірником, розіславши учасникам заходу та у провідні бібліотеки університетів різних країн; рекомендувати учасникам заходу висвітлювати результати роботи конгресу в засобах масової інформації різних країн та спеціальних наукових виданнях.

 

версія для друку