українська російська англійська
Запорізькі міліціонери влаштували підшефним прогулянку на конях і зварили куліш
02.10.2012 | 14:34
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

На початку нового навчального року працівники запорізької міліції організували для своїх підшефних - вихованців Запорізького навчально-реабілітаційного центру «Джерело», поїздку до кавалерійського підрозділу батальйону патрульної служби Запорізького міськуправління міліції. Варто зазначити, що проведення подібних екскурсій для школярів давно вже є доброю традицією. Цього разу, аби діти більш детально ознайомилися з роботою саме кінної міліції та відчули себе справжніми вершниками, правоохоронці й запросили їх до себе в гості.

Спочатку під пильним наглядом працівників міліції їх маленькі підопічні досхочу накаталися на «міліцейських скакунах». Пізніше жваву компанію дітлахів шефи покатали в патрульному автомобілі і продемонстрували їм виставку засобів індивідуального захисту та спецзасобів, якими вони користуються під час охорони громадського порядку. І хлопці, і дівчата буквально ставали в чергу, аби приміряти на себе сучасну міліцейську амуніцію.

Після завершення цікавої екскурсії на дітлахів чекав смачний козацький куліш, який приготували міліцейські шефи, та солодощі.

Як розповів заступник командира батальйону патрульної служби ЗМУ ГУМВС України в Запорізькій області з кадрового забезпечення Євген Кіслухін, такі заходи вони будуть влаштовувати частіше, адже користь від них очевидна.

версія для друку