українська російська англійська
Україна бере участь у засіданні з питань інтелектуальної власності, що проходить у Женеві
02.10.2012 | 14:47
Прес-служба Державної служби інтелектуальної власності України

З 1 по 9 жовтня 2012 року в м.Женева відбувається щорічна серія засідань Генеральної Асамблеї держав-членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ). У цьогорічній, уже 50-й, серії, участь бере делегація з України в складі першого заступника Голови Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) Олексія Янова та начальника управління промислової власності Державної служби Яни Хрустальової.

Крім України, учасницями Генеральної Асамблеї є понад 184 держав-членів ВОІВ. До складу делегацій входять посадові особи, відповідальні за розробку політики та стратегічний розвиток сфери інтелектуальної власності, керівники відомств інтелектуальної власності країн світу, а також представники міністерств закордонних справ та постійних представництв держав-членів ВОІВ. У якості  спостерігачів до участі в Асамблеї залучені представники від авторитетних міжнародних урядових та неурядових організацій.

Під час роботи Асамблеї Олексій Янов виступить із загальною заявою, у якій підкреслить європейський вибір України, наголосивши, що в Україні створено нормативно-правову базу у сфері інтелектуальної власності, яка забезпечує належний рівень охорони немайнових та майнових прав інтелектуальної власності. Також українська делегація зосередить увагу присутніх на тому, що наша держава підвищує ефективність підготовки кваліфікованих спеціалістів у галузі інтелектуальної власності, підтримує діяльність держав-членів ВОІВ, спрямовану на зміцнення та вдосконалення глобальної системи правової охорони інтелектуальної власності, подякує за внесок ВОІВ у розвиток національної системи інтелектуальної власності та висловить підтримку ВОІВ у розробці дієвих механізмів для сприяння реалізації ефективної бюджетної політики ВОІВ. За словами Олексія Янова, важливим залишається подальше ефективне співробітництво між Україною та ВОІВ з метою реалізації спільних проектів, спрямованих на вдосконалення системи правової охорони інтелектуальної власності – як у національному, так і в глобальному масштабі. З цією метою будуть проведені переговори з Директором відділу ВОІВ для деяких країн Європи та Азії щодо плану співпраці на майбутнє.

 

версія для друку