українська російська англійська
У Вашингтоні відбуваються слухання щодо перегляду доступу України до Генералізованої системи преференцій США
02.10.2012 | 15:03
Прес-служба Державної служби інтелектуальної власності

2 жовтня 2012 року в м. Вашингтон, Сполучені Штати Америки, відбуваються слухання щодо перегляду доступу України до Генералізованої системи преференцій США, які організовуються Офісом торговельного представника США.

Участь у вищезазначеному заході бере начальник управління контролю за використанням об’єктів інтелектуальної власності Державної служби інтелектуальної власності України  Сергій Наливайко.

Під час слухань Сергій Наливайко надасть коментарі української сторони до звіту МАІВ стосовно Окремого списку 301 щодо охорони та захисту авторського права й доступу України до Генералізованої системи преференцій США, а також повідомить про кроки, вжиті для реалізації Плану спільних заходів з удосконалення системи захисту прав інтелектуальної власності в Україні.

Безперечно, участь у слуханнях надасть можливість представити достовірну статистичну, аналітичну інформацію про стан справ у сфері захисту авторського права та суміжних прав, захисту прав правовласників, використання ліцензійного програмного забезпечення, законодавчої роботи тощо та захистити національні інтереси з метою збереження доступу України до Генералізованої системи преференцій США, зміцнення двостороннього співробітництва між Україною й США.

Під час виступу Сергій Наливайко зазначить, що Україна сумлінно виконує свої міжнародні зобов’язання у сфері охорони прав інтелектуальної власності, а Державна служба інтелектуальної власності України як центральний орган виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у сфері інтелектуальної власності, і надалі в рамках своїх повноважень спрямовуватиме всі зусилля для забезпечення ефективної охорони прав інтелектуальної власності на території України й на міжнародному рівні.

Також актуальним є окреслення кроків подальшої співпраці з американською стороною щодо вдосконалення системи захисту прав інтелектуальної власності в Україні.

версія для друку